[ad_1]

Mi 30W Kablosuz Şarj Cihazı

 

8 Mayıs 2020’de Xiaomi bir lansman etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte lanse edilecek çeşitli ürünler hakkında söylentiler vardı. Çinli üretim devi Xiaomi, Mi 10 5G, Mi Box 4K, Mi 30W kablosuz şarj cihazı ve Mi True kablosuz kulaklıkları 2 piyasaya sürdü.

Yeni Mi 30W kablosuz şarj cihazında dahili soğutma bir fan bulunuyor. Şarj cihazı, bobinden geçmeden ısıyı şarj cihazından çıkarmak için yeni hava kanalı tasarımını kullanıyor. Xiaomi, bu tasarımın ısı dağılımına yardımcı olacağını ve daha güvenli olduğunu garanti ediyor.

Kullanıcıların bu yeni şarj cihazını kullanması oldukça kolay. Kickstand tilt tasarımı akıllı telefonu sabitleminize yardımcı olacaktır. Bu ek bir işlevdir, ayrıca akıllı telefonunuzu şarj etmezken cihazınızı Mi 30W kablosuz şarj cihazında da tutabilirsiniz.Xiaomi kablosuz şarj cihazı, kablosuz şarjı destekleyen neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumludur.

Mi 30W kablosuz şarj cihazı birkaç gün içinde satışa sunulacak. Şarj cihazının fiyatı 26 $ olacak. Ürün oranları ön sipariş döneminden sonra 39 dolara yükselecektir.

[ad_2]

İlker Karaca

İlker Karaca

"Leave me alone, I know what I'm doing." Kendine has diliyle teknolojiyi anlatan terliksi editör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir