Hakkımızda

Cepport; 1994 yılında İstanbul’da telekomünikasyon sektörüne adım atmıştır.

Yıllarca çeşitli markaların ürünlerinin ithalat, toptan ve perakende satışı ile satış sonrası hizmetini veren Cepport, kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunmaya hız kesmeden devam etmektedir. İlklerin öncüsü olmayı hedefleyen Cepport, 2008 yılından bu yana birçok distribütörlük için adım atmıştır. Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan Cepport, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir.

Cepport’un en önemli kaynağı, çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakından takip etmekte olan şirketimiz, bu anlamda konusunda uzman çalışanları ile hizmet vermektedir. Sürekli değişmekte olan bu çerçevede pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye kendini adamıştır.

Özellikle Xiaomi ürünlerinde Türkiye’nin en yüksek online satış adedine ve tecrübesine sahip olan Cepport, ülkemizin önde gelen zincir mağazalarına da ürün tedarik etmektedir.

Xiaomi tarafından Türkiye’deki resmi fan sitesi olarak kabul edilen MIUI Türkiye destekli tek Xiaomi mağazası olan Cepport, aksesuardan telefona, akıllı süpürgeden giyilebilir teknolojiye kadar pek çok farklı kategoride ürünü kullanıcılara sunan ve bu ürünlerin teknik desteğini sağlayan tek şirkettir.

Öte yandan Cepport, Mi Fan Günleri ve İTÜ Robot Olimpiyatları gibi büyük etkinliklere ve çeşitli Xiaomi odaklı yayın organlarına destek olmaktadır.

Vizyonumuz

Sizlere en yenilikçi ürünleri sunmak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst noktaya taşımaktır.

Misyonumuz

Dünya’nın en kaliteli ve en üstün teknoloji ürünlerini uygun fiyatlar ve satış sonrası destek ile sizlere ulaştırmaktır.