Yurtdışında büyük satış başarısı yakalayan ve fiyat performans oranı ile dikkat çeken 1More AirFree resmen ülkemizde satışa çıktı!

 

 

Bir dönem Xiaomi markasının da kulaklarını üreten 1More global pazarda büyümeye devam ediyor. Yurtdışında insanların çok beğendiği ürünlere imza atan firma bir süredir Cepport Distribütörlüğünde ülkemizde faaliyet gösteriyor. Firmanın yeni ürünü AirFree ülkemizde resmi olarak satışa sunuldu.

1More AirFree modelinin sunduğu özelliklere yakından bakacak olursak AirFree Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanıyor ve bu sayede kayıpsız bir ses aktarımı sunuyor. 4 Adet ENC mikrofona sahip kulaklık segmentindeki rakiplerine oranla sesli görüşme konusunda çok daha başarılı bir performans sunuyor. 7mm büyüklüğündeki dinamik sürücülere sahip kulaklık yine bu seviyede pek görülmeyen bir Bass performansı sunuyor

1More AirFree modeli Eğik ve Açılı şekilde tasarlanan kulaklık başlıkları ergonomik olarak kusursuzdur. Kulağınıza rahat ve sağlam şekilde yerleşen kulaklıklar pasif gürültü engelleme konusunda avantaj sağlarken egzersiz sırasında da kulağınıza tutunur ve düşmez. Şarj kutusu ile birlikte toplamda 20 saate varan bir pil ömrü sizleri bekliyor. Düşük pil uyarısını dert etmeden müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

1More AirFree modelini satın almak için Tıklayabilirsiniz.

 

1More AirFree İnceleme Videomuzu aşağıda bulunan bağlantıdan izleyebilirsiniz.

İlker Karaca

İlker Karaca

"Leave me alone, I know what I'm doing." Kendine has diliyle teknolojiyi anlatan terliksi editör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir